MAKOV, Apartmán pri svahu k nasťahovaniu, vlastný pozemok


SKI MAKOV, APARTMÁN PRI SVAHU, V KĽUDNEJ LOKALITE LYŽIARSKEHO STREDISKA.

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj apartmán v novej lukratívnej časti priamo pri lyžiarskom svahu SKI MAKOV.

Apartmán je dvojpodlažný s úžitkovou plochou 134,5 m2, má vlastný pozemok 222 m2, parkovanie priamo pri apartmáne. Apartmán je súčasťou viladomu s dvomi samostatnými apartmánmi. Apartmány spĺňajú všetky technické a hygienické normy sú skolaudované ako bytové jednotky  v rekreačných domoch a preto môžu slúžiť aj na trvalé bývanie.

Predáva sa dokončený na kľúč so všetkým zariadením, možnosť okamžitého užívania ! Kúpou apartmánu získate dobrú investíciu s celoročnou výnosnosťou.

Dispozícia apartmánu: VIRTUÁLNA PREHLIADKA TU

SKI MAKOV, obec Makov leží v doline rieky Kysuca medzi dvoma pohoriamy Javorníky a Kysucké Beskydy. Aj vďaka zachovalým prírodným hodnotám bolo územie Makova začlenené do Chránenej krajinnej oblasti Kysuce.

Oblasť poskytuje aktívny oddych počas celého roku. V zime je k dispozícii päť lyžiarskych  zjazdoviek ( 1350 m, 1300 m, 1400 m, 300 m a 150 m). Pre bežkárov taktiež obľúbená rekreačná bežecká trať, ktorá prechádza po hrebeni okolitých kopcov , kam lyžiarov vyvezie vlek a napája sa na hlavný hrebeň Javorníkov.

CENA: 230.000,-EUR

V cene je zahrnutý odborný servis realitnej kancelárie SIERA, garancia bezpečnej kúpy nehnuteľnosti, právny a katastrálny servis.


Typ:
Predaj
Druh:
Domy a vily
Úžit. plocha:
135m²
Cena na m2:
1,703.70 €/m²
230000€

Prezrite si nehnuteľnosť


fotogaléria

Podrobné informácie


podrobnosti