Predaj, Zrub na Makove v Chránenej krajinnej oblasti Kysuce


SIERA realitná kancelária ponúka na predaj ZRUB v novej súkromnej lokalite v slepej ulici, pri lyžiarskom svahu SKI MAKOV.

ZRUB je dvojpodlažný s úžitkovou plochou 156 m2. Slnečný pozemok s Južnou orientáciou má 632 m2..

Predáva sa v štádiu holodom, drevené okná s trojsklom, drevené bezpečnostné dvere, drevený obklad/omietka, drevené schodisko, zábradlie, elektrický kotol (možnosť tepelné čerpadlo +5000,-EUR), podlahové kúrenie teplovodné, komín príprava na krb. Zrub je napojený na elektrinu, studňu a žumpu. Po dohode vieme ZRUB dokončiť na kľúč aj so zariadením, možnosť okamžitého užívania !

Kúpou ZRUBU získate kvalitnú nehnuteľnosť v kľudnej prírodnej lokalite a tiež perfektnú investíciu s celoročným využitím.

Dispozícia ZRUBU:

PRÍZEMIE: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, denná časť (kuchyňa, jedáleň, obývačka)

POSCHODIE: predsieň, spálňa 19 m2, izba 17 m2, izba 17 m2, kúpeľňa

SKI MAKOV, obec Makov leží v doline rieky Kysuca medzi dvoma pohoriamy Javorníky a Kysucké Beskydy. Aj vďaka zachovalým prírodným hodnotám bolo územie Makova začlenené do Chránenej krajinnej oblasti Kysuce.

Oblasť poskytuje aktívny oddych počas celého roku. V zime je k dispozícii päť lyžiarskych  zjazdoviek ( 1350 m, 1300 m, 1400 m, 300 m a 150 m). Pre bežkárov taktiež obľúbená rekreačná bežecká trať, ktorá prechádza po hrebeni okolitých kopcov , kam lyžiarov vyvezie vlek a napája sa na hlavný hrebeň Javorníkov.

CENA: 260.000,-EUR

Realitný maklér: Erik Šimonovič +421 917 200 726

V cene je zahrnutý odborný servis realitnej kancelárie SIERA, garancia bezpečnej kúpy nehnuteľnosti, právny a katastrálny servis.


Typ:
Predaj
Druh:
Chaty a rekreačné objekty
Úžit. plocha:
156m²
Cena na m2:
1,666.67 €/m²
260000€

Prezrite si nehnuteľnosť


fotogaléria

Podrobné informácie


podrobnosti