Predaj Domy a vily Rodinný dom

Predaj, zariadená novostavba 4 izbový dom s terasou, Špačince

Trnava / Špačince

375 000 € 3 472 €/m²
4 Izby
108 m² Úžit. plocha
485 m² Pozemok
130 m² Zastav. plocha
1 Kúpeľne

O nehnuteľnosti

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, len pár minút od mesta Trnava.

Nehnuteľnosť ponúka ideálne spojenie pokojného bývania a výbornej dostupnosti do mesta, čo ju robí atraktívnou pre rodinné bývanie.

Základné informácie:

– Lokalita: Špačince – ulica Pod kaštieľom

– Pozemok: 485 m2

– Úžitková plocha: 108 m2

– Terasa: 25 m2 (prestrešená)

– Dispozícia: 4 izbový rodinný dom

– Stav: novostavba – kompletne zariadený

Technické vybavenie:

– inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia

– príprava na studňu, automatická závlaha

– HS portál, plastové okná – trojsklo, príprava na elektrické žalúzie

– krb, podlahové kúrenie – elektrické, samostatné okruhy

– Bojler na ohrev teplej vody

– Kompozitné podlahy

Dispozícia:

3D prehliadku TU

Lokalita:

Obec Špačince patrí medzi vyhľadávané lokality v blízkosti Trnavy. Poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, pokojné prostredie vhodné pre rodiny a rýchlu dostupnosť do mesta Trnava (cca 5 minút).

CENA: 375.000,- EUR

Realitný Maklér: Erik Šimonovič
+421 917 200 726

V cene je zahrnutý odborný servis realitnej kancelárie SIERA, garancia bezpečnej kúpy nehnuteľnosti, právny a katastrálny servis.
Odporučíme Vám odborníkov na financovanie a promptné vyhotovenie znaleckého posudku.

Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na vás!

Tím SIERA realitná kancelária