Predaj, Rodinný dom s terasou, Lužianky, Nitra


SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 4 izbový dom s prestrešenou terasou na slnečnom pozemku 428 m2 a 513m2. Rodinný dom sa nachádza v novej lokalite pri golfovom ihrisku v obci Lužianky, len 7 km od mesta Nitra.

Rodinný dom má úžitkovú plochu 108 m2 + terasa 13 m2.

Pôdorys nájdete v galérii. V dome sa nachádzajú tri spálne, dve kúpelne, obývačka spojená s kuchyňou a špajzou, prestrešená terasa. Obývačka a terasa sú orientované na svetlú Južnú stranu, Izby sú orientované na príjemnú Severnú stranu.

Dom sa predáva skolaudovaný v štádiu holodom so zateplením a fasádou (plynový kotol a podlahové kúrenie, zásuvky, vypínače, biela malovka, plastové okná a dvere, úložný priestor na povale, príprava na alarm/TV/net, obecná voda/kanalizácia, elektrina, plyn, zámková dlažba na chodník, terasu a parkovanie).

MOŽNOSŤ DOKONČIŤ NA KĽÚČ !

V obci je kompletná občianska vybavenosť, dostupnosť do Nitry do 10 minút, priamo v lokalite je reštaurácia, golfové ihrisko a ďalej sa buduje občianska vybavenosť ako napr. detské ihrisko, kaviareň, multifunkčné ihrisko, supermarket, reštaurácia, ako BONUS bude prepojenie s Nitrou vďaka MHD.

CENA (dom s pozemkom 428 m2): 205.000,-EUR

CENA (dom s pozemkom 513 m2): 215.000,-EUR

V cene je zahrnutý odborný servis realitnej kancelárie SIERA, garancia bezpečnej kúpy nehnuteľnosti, právny a katastrálny servis.
Odporučíme Vám odborníkov na financovanie a promptné vyhotovenie znaleckého posudku.


Typ:
Predaj
Druh:
Domy a vily
Úžit. plocha:
121m²
Cena na m2:
1,694.21 €/m²
205000€

Prezrite si nehnuteľnosť


fotogaléria

Podrobné informácie


podrobnosti