Predaj, Rodinný dom na Záhorí, Bílkove Humence


SIERA realitná kancelária ponúka na predaj murovaný dom v centre obce Bílkove Humence, dom je vhodný aj na chalupárčenie.

Dom je dvojpodlažný a má úžitkovú plochu 93 m2 + terasa. Pozemok má rozlohu 558 m2 je oplotený, nachadza sa tu veľa ovocných stromov a okrasných rastlín. Stavba je murovaná, meďené elektrické rozvody, drevené okná a vchodové dvere, na streche je škridla. Dom je pripojený na elektrinu, studňu, žumpu a plyn, obecná voda je na hranici pozemku. Dom sa využíva ako chalupa, ale na liste vlastníctva je vedený ako rodinný dom vďaka čomu je možné financovanie aj cez hypotekárny úver .

Dispozícia: 3D PREHLIADKA 

-Prízemie: chodba (gánok), pracovňa, kuchyňa a jedáleň, kúpeľňa, komora, obývacia izba,

-Poschodie: 4 izby, čítací kút

Obec Bílkove Humence sa nachádza v Chránenej Krajinnej oblasti Záhorie, obklopenej borovicovými lesmi, okolie je vhodné na hubárčenie, relax a pohodovú turistiku. Rekreačné stredisko Gazárka v meste Šaštín-Stráže s možnosťou kúpania či rybolovu je vzdialené 10 km, vyhľadávaný golfový areál PENATI GOLF RESORT a okresné mesto Senica sú vzdialené 20 km, diaľničný privádzač z D1 Kúty je 25 km, Malacky 30 km a Bratislava len 60 km.

CENA: 99.000,-EUR

Maklér: ERIK ŠIMONOVIČ +421 917 200 726

V cene je zahrnutý odborný servis realitnej kancelárie SIERA, garancia bezpečnej kúpy nehnuteľnosti, právny a katastrálny servis.
Odporučíme Vám odborníkov na financovanie a promptné vyhotovenie znaleckého posudku.


Typ:
Predaj
Druh:
Domy a vily
Úžit. plocha:
93m²
Cena na m2:
1,064.52 €/m²
99000€

Prezrite si nehnuteľnosť


fotogaléria

Podrobné informácie


podrobnosti