REZERVOVANÉ, Horné Orešany, priestranný 3 izbový byt s loggiou


SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou, Horné Orešany – ulica Nivy.

Byt má úžitkovú plochu  78 m2 + loggia 4 m2, nachádza sa na 2. poschodí bytového domu. K bytu patria aj dve pivnice o rozlohe spolu 22 m2. Bytový dom sa nachádza v kludnej lokalite neďaleko priehrady. Parkovanie vo dvore bytového domu.

Byt prešiel rekonštrukciou ( plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere, podlahy, interiérové dvere, murované jadro, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC).

Byt má preferovanú orientáciu na dve svetové strany, spálne sú situované na Sever a denná časť je presvetlená vďaka Južnej orientácii. Z loggie je jedinečný výhľad priamo na Karpaty.

Byt sa predáva kompletne zariadený  !

Dispozícia: pôdorys v galérii alebo Pozrite našu 3D prehliadku bytu.

Cena: 115.000,-EUR

Podkarpatský region je v okolí Trnavy vyhľadávaný na bývanie, v obci je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, detské ihriská, lekáreň, doktor, je tu bezproblémové parkovanie, množstvo zelene, ale aj skvelá dostupnosť do okresného mesta Trnava.  V tejto lokalite sa predáva málo bytov , tak neváhajte a dohodnite si obhliadku s naším maklérom, pomôže Vám s tým Erik Šimonovič.

V cene je zahrnutý odborný servis realitnej kancelárie SIERA, garancia bezpečnej kúpy nehnuteľnosti, právny a katastrálny servis.
Odporučíme Vám odborníkov na financovanie a promptné vyhotovenie znaleckého posudku.


Typ:
Predaj
Druh:
Byty
Úžit. plocha:
82m²
115000€

Prezrite si nehnuteľnosť


fotogaléria

Podrobné informácie


podrobnosti