Predaj, 5 izbový rodinný dom s garážou a terasou


SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 5 izbový bungalov s garážou a terasou na pozemku 726 m2. Rodinný dom sa nachádza v novej lokalite pri golfovom ihrisku v obci Lužianky, len 7 km od mesta Nitra.

Rodinný dom má úžitkovú plochu 155 m2 + terasa.

Pôdorys nájdete v galérii. Obývačka a terasa je orientovaná na svetlú Južnú stranu, Kuchyňa je orientovaná na príjemnú Severnú stranu.

Dom sa predáva skolaudovaný v štádiu holodom so zateplením a fasádou (plynový kotol a podlahové kúrenie, zásuvky, vypínače, biela malovka, plastové okná a dvere, úložný priestor na povale, príprava na alarm/TV/net, obecná voda/kanalizácia, elektrina, plyn).

MOŽNOSŤ DOKONČIŤ NA KĽÚČ !

V obci je kompletná občianska vybavenosť, dostupnosť do Nitry do 10 minút, priamo v lokalite je reštaurácia, golfové ihrisko a ďalej sa buduje občianska vybavenosť ako napr. detské ihrisko, kaviareň, multifunkčné ihrisko, supermarket, reštaurácia, ako BONUS bude prepojenie s Nitrou vďaka MHD.

CENA: 299.000,-EUR

V cene je zahrnutý odborný servis realitnej kancelárie SIERA, garancia bezpečnej kúpy nehnuteľnosti, právny a katastrálny servis.
Odporučíme Vám odborníkov na financovanie a promptné vyhotovenie znaleckého posudku.


Typ:
Predaj
Druh:
Domy a vily
Úžit. plocha:
155m²
Cena na m2:
1,929.03 €/m²
299000€

Prezrite si nehnuteľnosť


fotogaléria

Podrobné informácie


podrobnosti