Aké služby realitka Siera zabezpečuje? 2. časť

sikma ulicka pri jadrane

Štandardné služby našej realitnej kancelárie - od ocenenia, obhliadky, právnej dokumentácie alebo aj stanovením predajnej stratégie - sme si v prvej časti článku - realitné služby , napísali.

Ak stále váhate, či zveriť predaj realitným maklérom, prinášame ďalšie služby, ktoré realitná kancelária zabezpečuje.

Aké sú ďalšie naše služby, ktoré klientom zabezpečujeme v Siera realitná kancelária?

6. Propagácia cez online platené reklamy

Veľa predajcov si kladie otázku, prečo sa o ich nehnuteľnosť nikto nezaujíma a nemajú dostatok dopytov. Chyba nemusí byť len v prezentácii, ale najmä v reklame a propagácii. Realitná kancelária má veľa kontaktov, možností zdieľania a dokáže váš inzerát posunúť a zacieliť na ľudí, ktorí priamo hľadajú váš dom alebo byt.

7. Exkluzívna ponuka nehnuteľnosti na webovej stránke

Realitná kancelária je schopná vašu ponuku topovať na svojej webovej stránke, čo znamená, že sa bude zobrazovať na popredných priečkach. Akonáhle potenciálny kupujúci navštívi stránku realitnej kancelárie, uvidí vašu ponuku ako prvú.

8. Možnosť obhliadok aj cez víkend a mimo štandardných otváracích hodín

Väčšina ľudí nemá čas na pravidelné obhliadky a prezentáciu svojej nehnuteľnosti. Prezentovať a dookola vysvetľovať záujemcom to isté môže byť únavné, a preto ak vsadíte a zveríte svoju nehnuteľnosť do rúk realitnej kancelárie, dokážete si užiť svoj voľný čas a všetko nechať na vášho makléra. 

9. Aktívne vyhľadávanie kupujúceho

Zatiaľ čo vy uverejníte svoj inzerát na sociálne siete alebo rôzne portály, realitná kancelária má svoju databázu. Jedná sa o ľudí, ktorým sa byt alebo dom neušiel, ktorí čakajú možno práve na vašu ponuku a taktiež spolupracuje s inými realitkami. Dokáže teda nájsť záujemcu veľmi rýchlo a zamerať sa na tých, ktorí majú o vašu nehnuteľnosť naozaj záujem.

10. Prezentácia nehnuteľnosti na vybraných realitných serveroch

Záujemcovia, ktorí pravidelne hľadajú svoje bývanie, navštevujú veľa portálov, ku ktorým má realitná kancelária prístup. Okrem toho, že vašu nehnuteľnosť inzeruje realitná kancelária na svojich webových stránkach a sociálnych sieťach, pridáva ju aj na tieto portály, kde ju vidí veľké množstvo záujemcov. Vieme vašu nehnuteľnosť takto inzerovať do viac ako pätnástich portálov.

Pri exkluzívnom predaji a osobitnej dohode s klientom zabezpečujeme aj ďalšie nadštandardné realitné služby, ktoré zvyšujú váš komfort a potenciál rýchlejšieho predaja:

  • Inzercia vo vybraných médiách nad rámec bežnej ponuky
  • Pravidelné informovanie o stave a záujme o nehnuteľnosť
  • Možnosť prenechať kľúče v úschove realitnej kancelárie
  • Protokolárny zápis každého záujemcu/kupujúceho o predmetnú nehnuteľnosť
  • Exkluzívne ponuky uprednostnené pri ponúkaní súčasným klientom
  • Preverenie bonity kupujúceho
  • Hypotekárne poradenstvo pre kupujúceho
  • Vypracovanie rezervačnej a sprostredkovateľskej zmluvy
  • Prehlásenie energií

Oplatí sa osloviť realitnú kanceláriu?

Veľa jazykov hovorí, že nehnuteľnosť si môžete predať sami - a ušetríte napríklad na provízii. Je to skutočne pravda? Viete oceniť nehnuteľnosť? Pripraviť zmluvu, ktorá vás chráni? Máte čas behať po úradoch a vybavovať „papiere“? Alebo po obhliadkach?

Je na každom človeku, či sa rozhodne pre služby realitnej kancelárie alebo si svoju nehnuteľnosť predá sám. Realitná kancelária vám v celom procese značne pomôže, ušetrí čas a v konečnom dôsledku aj získa peniaze navyše.

Nehnuteľnosť nafotíme, stanovíme cenu, uvedieme na trh a zabezpečíme jej propagáciu. Pridáme obhliadky, komunikáciu s tretími stranami (právnici, znalci, hypotekárni poradcovia...), platenie reklamy - toto celé sú hodiny práce a náklady, ktoré vám realitka ušetrí. A tie sú zahrnuté v provízii.

Všetko záleží od výberu realitnej kancelárie. Počas celého procesu by mal pri vás stáť ochotný a dôveryhodný realitný maklér, ktorý vám pomôže nielen predať vašu nehnuteľnosť, ale môžete sa na neho spoľahnúť. Kvalifikovaný realitný maklér zabezpečí, že celý predaj prebehne podľa plánu.

Makléri, ktorým môžete dôverovať


Zdieľať článok